Toyota a Subaru společně tvoří nový elektromobil

Tiskové novinky a zprávy Subaru
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 39
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

Toyota a Subaru společně tvoří nový elektromobil

Příspěvek od admin »

Je velmi zajímavé, že Toyota má zájem prodávat elektromobily a to zejména díky svým častým proklamací. Ještě zajímavější je skutečnost, že společnosti Toyota a Subaru budou na novém díly spolupracovat společně. Na základě jejich dohody se budou podílet vývoji speciální platformy pro elektromobily s bateriovým pohonem (BEV) pro střední a velké osobní automobily.

Automobilový průmysl je doslova pod drobnohledem. Zásadní změny jsou vyvolány politickým tlakem a nikdo neví jaké je to správné rozhodnutí, takže se z automobilek stali dojné krávy, které cedí investice přes síta do všech směrů. Zásadní je rychlost. Sice není jasné čeho, ale rychlost. Využitelnost elektromobilů s bateriovým pohonem vyžaduje baterie s vysokou kapacitou. Nedostatek surovin společně s rostoucí oblibou elektrických vozů vytváří skutečně masivní tlak a vyšší požadavky.
ToySub.jpg
ToySub.jpg (64.14 KiB) Zobrazeno 4302 x


Společná elektrická platforma je koncipována tak, aby umožňovala široké uplatnění napříč různými typy vozidel, včetně sedanů a SUV pro segment C, sedanů a SUV pro segment D. Snad se tedy dočkáme reálných elektrický aut na místo vizí a konceptům, které neukazují nic než jen luxusně vyleštěný lak a nesmyslná litá kola.

berlyneaston29
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 08. črc 2021 17:18:22

Re: Toyota a Subaru společně tvoří nový elektromobil

Příspěvek od berlyneaston29 »

Thanks for taking this opportunity to discuss this, I feel fervently about this and I like learning about creating a new electric car. If you want professional Car Detailing Abbotsford you are on a right choice.

Odpovědět