Forester diesel
Napsal: pon 10. led 2011 19:32:31
Zdravím všetkych SUBARAKOV. Mám zaujem kupit Forester diesel,len som pocul o nejakych problemoch zo spojkou. Ako to vlastne je-poradi mi niekto_Dík.
./forum/?sid=0f125443fa4fc680fb8e1140c0fbb8b1