SUBARU PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÉ ELEKTRICKÉ SUV SOLTERRA

Tiskové novinky a zprávy Subaru
Odpovědět
admin
Administrátor
Příspěvky: 40
Registrován: pát 05. lis 2010 15:20:39
Kontaktovat uživatele:

SUBARU PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÉ ELEKTRICKÉ SUV SOLTERRA

Příspěvek od admin »

- Solterra je prvním globálním plně elektrickým vozidlem značky
- Standardní symetrický pohon všech kol
- Světlá výška 8,3 palce se systémem Subaru X-MODE®
- Nový multimediální systém s dostupnou 12,3palcovou dotykovou obrazovkou
- Sada asistenčních technologií pro řidiče
- Elektrický dojezd více než 350km
- Dostupná 360stupňová prostorová kamera

Společnost Subaru of America, Inc. dnes na autosalonu v Los Angeles odhalila své vůbec první plně elektrické SUV Subaru Solterra 2023. Dlouho očekávaný model Solterra je nabitý novými technologiemi v oblasti elektrifikace a technologií ve vozidle, přičemž zůstává věrný svému dědictví značky Subaru, která se vyznačuje špičkovou bezpečností a schopností jet kamkoli.

Název Solterra byl vytvořen na základě latinských slov pro "Slunce" a "Zemi", aby reprezentoval závazek značky Subaru poskytovat tradiční schopnosti SUV v ekologickém balení.

Dobrodružný a všestranný
Solterra je standardně vybavena novým systémem pohonu všech kol Symmetrical All-Wheel Drive, který nyní směruje plynulý lineární výkon technologie Subaru StarDrive® a poskytuje vynikající trakci a schopnosti v jakémkoli počasí a terénu. Subaru StarDrive poskytuje značný točivý moment na vyžádání při všech rychlostech s výkonem a řidičem volitelnými rekuperačními režimy.

Zcela nová Solterra je vybavena dvoufunkčním systémem X-MODE® s režimy Snow / Dirt a Deep Snow / Mud. Systém je rovněž vybaven funkcemi Grip Control a Downhill Assist Control pro zvýšení výkonu v podmínkách s nízkým třením a v terénu. Díky světlé výšce 8,3 palce a výkonu 215 koní a točivému momentu 249 N.m z předního a zadního elektromotoru poskytuje Solterra všestrannost při jízdě v terénu i ve městě.

Díky prostoru pro cestující a náklad o objemu až 125 krychlových stop, velkorysému prostoru pro nohy a téměř rovné podlaze poskytuje toto SUV pro 5 cestujících cestujícím pocit vzdušnosti a otevřenosti mnohem většího vozidla. Solterra nabízí až 29 krychlových stop využitelného nákladového prostoru za zadními sedadly a je také vybavena opěradlem sedadla sklopným v poměru 60/40 a dvoupolohovou podlahou zavazadlového prostoru pro maximální flexibilitu nákladu a cestujících. Široký 41,3palcový otvor zadních vrat s nízkou výškou zdvihu umožňuje snadné nakládání a vykládání. Standardní pevné montážní body příčné tyče přidávají majitelům další možnosti přepravy nákladu při jejich dobrodružstvích.
subaru.jpg
subaru.jpg (127.1 KiB) Zobrazeno 2584 xBezpečnostní technologie
Nová Solterra nabízí sadu standardně dodávaných asistenčních technologií EyeSight® pro řidiče, včetně asistenta nouzového řízení, podpory při vyhýbání se kolizím na křižovatkách, předkolizního brzdového asistenta, prevence vybočení z jízdního pruhu a dynamického radarového tempomatu s asistentem pro sledování jízdních pruhů.

Mezi další standardně dodávané prvky aktivní bezpečnosti patří systém sledování mrtvého úhlu, systém Rear Cross-Traffic Alert a systém Rear Camera Detection s funkcí varování před chodci. Standardně dodávaná funkce podpůrné parkovací brzdy dokáže zabrzdit vozidlo, pokud při couvání zaznamená překážku.

FaithSa
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 11. kvě 2023 17:00:39

Re: SUBARU PŘEDSTAVUJE ZCELA NOVÉ ELEKTRICKÉ SUV SOLTERRA

Příspěvek od FaithSa »

Subaru StarDrive poskytuje značný točivý moment na vyžádání při všech rychlostech s drywall companies near mevýkonem a řidičem volitelnými rekuperačními režimy.crawl space insulation washington dcdrywall contractor sacramento drywall contractor pros

Odpovědět