Prodám Subaru Forester 2.0, r. v. 1999

Sem pište vše co prodáváte. Automaticky se mažou příspěvky starší víc než 60 dní !!!
Pravidla fóra
Pokud zde chcete mit firemní inzerát je nutné na úvodní stranu vašich stránek umístit odkaz na náš web, jinak bude inzerát smazán.

Kód: Vybrat vše

<a href='http://www.subaru-forum.cz' title='Subaru, Forum, Club'>Subaru Forum</a>
Odpovědět
supertramp
Příspěvky: 1
Registrován: ned 15. led 2017 22:13:40

Prodám Subaru Forester 2.0, r. v. 1999

Příspěvek od supertramp »

Dobrý den,

nabízím k prodeji Subaru Forester 2.0 (benzin), 92 kW, r. v. 1999, barva dle TP šedá-světlá, najeto necelých 308 000 km, STK do 05/2017, servisní knížka není k dispozici, počet majitelů není znám.

13. 1. 2017 (tj. velmi čerstvě) výměna oleje + filtry, v roce 2016 provedena výměna některých částí (auto jsem zdědil, nevím přesně, co bylo měněno, ale dalo by se zjistit v servisu, kde ho pův. majitel servisoval). Co se týče kosmetiky, auto má lehké kosmetické vady, mírnou promáčklinu na PP dveřích, zastříkanou sprejem. Mírná koroze je na zadních blatnících (údajně běžná věc u Foresterů). Interiér je relativně pěkný a zachovalý (subjektivní dojem), topení ok, auto se vytopí rychle.

Motorově jede dobře, táhne, chytá napoprvé i v -20°C, avšak mírně žere olej! POZOR !!! Nyní čerstvá závada (důvod prodeje) - !!! prasknutá pružina na PP tlumiči + zničená PP pneu (sedřená dojezdem domů), tudíž nutná výměna pneu + předních tlumičů !!! Vzhledem k nákladnosti opravy auto již opravovat nebudu, prodávám tak, jak je, tudíž nutno zabezpečit odtah.

Co se týče elektroniky - zapínání předních světel je ok, zadní světla se zapínají instalovaným (přidaným) tlačítkem, klasickým otočením páčky nelze zapnout obrysová světla, ani světla tlačítkem nad volantem, nelze nastavit sklon světlometů (asi vada v elektronice, nevím, nezjišťoval jsem). Auto bylo v minulosti zřejmě ťuknuto na předek, otevření kapoty motoru buď ve 2 lidech (jeden drží táhlo, druhý otevírá kapotu) a nebo podepření táhélka hranolkem.

Prodej z důvodů příliš nákladné opravy a nevyužití, auto jsem náhle zdědil a jezdil s ním cca dva týdny (400 km). Foto přidám během 1-2 dnů, případně zašlu originální fotky mailem.

Nabízím a očekávám férové jednání. Cena dohodou. Případní zájemci pište, prosím, na alexander.supertramp ( zavináč )seznam.cz nebo volejte 774 320 487.

Odpovědět