Legacy 2007

Vše co se týká techniky, zapojení, ND
Odpovědět
NaStRo
Příspěvky: 1
Registrován: sob 19. lis 2022 18:49:39

Legacy 2007

Příspěvek od NaStRo »

Zdravím,
koncem léta letošního roku jsem koupil Legacy z roku 2007...maximální spokojenost po všech stránkách až do dnešního dne. Má totiž bezrámová okna což se mi zdálo jako trochu problém už při koupi jsem totiž myslel na zimu. Dneska jsem se přesvědčil o tom že i při tom malém mrazu co byl v noci z 18.11 na 19. a troše toho sněhu mi dá zabrat to auto otevřít.....sklo u dvěří totiž přimrzlo k těsnící gumě a ráno jsem se do toho málem nedostal...nechci to vidět během dalších zimích měsiců....a nedej bože když bude pršet a potom mrznout. Máte nějaké tipy a rady jak na to vyzrát?

Další problém jsem zjistil, že nejde vyhřívání okna což mne také docela zklamalo....mělo by vyhřívat přední i zadní, ale přední mi příjde že nevyhřívá vubec a u zadního okna byl jsen náznak že tam jde proud, ale sníh rostál asi jen u dvou drátů ve skle a to jen do půlky, takže jsem vyloučil poruchu že by byla spálená pojistkaa a při zmačknuti tlačitka rele taky cvakne... nemáte s tím někdo zkušenost?

Předem děkuji za odpovědi....

FaithSa
Příspěvky: 12
Registrován: čtv 11. kvě 2023 17:00:39

Re: Legacy 2007

Příspěvek od FaithSa »

Dobrý den,

ohledně vašeho problému s přimrzáním bezrámových oken a nevyhříváním předního a zadního okna vašeho Subaru Legacy z roku 2007 bych vám rád poskytl několik tipů a rad:

Přimrzání oken: Existuje několik způsobů, jak minimalizovat přimrzání oken. Zde je několik možností, které můžete vyzkoušet:

Předpovídáte-li mrazivou noc, můžete před spaním umístit karton nebo ochranný kryt mezi sklo a těsnící gumu. To pomůže oddělit sklo od gumy a zabrání přimrzání.
Před zamrznutím můžete také použít speciální sprej na ochranu proti přimrzání oken, který se nanáší na sklo a těsnící gumu.
V zimě můžete použít speciální antizáplatu nebo ochranný sprej na sklo, který snižuje přilnavost sněhu a ledu k povrchu skla.
Vyhřívání oken: Pokud se vám zdá, že vyhřívání předního okna nefunguje, může to být způsobeno poruchou topného prvku nebo elektrického spojení. Vzhledem k tomu, že jste již vyloučil spálenou pojistku, může být vhodné nechat provést diagnostiku elektrického systému vozidla autorizovaným servisem Subaru. Oprava vyhřívání oken může vyžadovat opravu či výměnu topného prvku, opravu elektrického spojení nebo jiné opravy v závislosti na zjištěných problémech.drywall repair near me detroit mi

Rád bych zdůraznil, že pro konkrétní diagnostiku a opravy je nejlepší konzultovat problémy s autorizovaným servisem Subaru. Odborníci budou mít přesnější informace o možných příčinách a provedou potřebné opravy s ohledem na specifika vašeho vozidla.

Doufám, že vám tyto rady pomohou a přeji vám úspěšné řešení těchto problémů se Subaru Legacy.

JamesP88
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 10. srp 2023 23:06:14

Re: Legacy 2007

Příspěvek od JamesP88 »

Pozdravy! Nedávno jsem přežil zimu v Kanadě se Subaru 2007, takže můžu dát pár tipů. Při uskladnění auta na zimu dbejte na to, abyste udrželi baterii nabitou tím, že alespoň jednou za tři týdny nechte motor běžet na třicet minut. Pokud vaše topení oken nefunguje, není to problém, pokud je nikdy nenaléváte horkou vodou, abyste je rozmrazili. Pokud potřebujete rozmrazit okna ve spěchu, je lepší led nebo sníh seškrábnout a poté vyčistit teplým hadříkem. Když moje auto zasypal sníh, když jsem čekal na odtahovka poblíž Winnipeg, zahřál jsem mokrý ručník tak, že jsem si ho přilepil na palubní desku a zapnul topení. To rozmrazilo okna, zatímco jsem dostal ručník dostatečně teplý na to, abych rozmrazil zbytek ručně. Doufám, že tyto tipy pomohou!

Odpovědět