Outback - servisní prohlídka

Vše co se týká techniky, zapojení, ND
Odpovědět
kepis
Příspěvky: 1
Registrován: sob 19. lis 2022 8:50:13

Outback - servisní prohlídka

Příspěvek od kepis »

Dobrý den, ahoj.
Prosím o radu, jaké jsou podmínky a povinnosti návštěvy autorizovaného servisu při provádění servisních prohlídek.
Koupil jsem předváděcí vůz Subaru Outback B7 jako individuální dovoz z Německa. Mám k němu jen fakturu, žádné české doklady ani servisní knihu.
První servisní interval je nastaven na 12/2022. Rád bych se dozvěděl, jaké pravidla platí pro provádění servisních prohlídek z důvodu zachování garance (a mám li ji)

Děkuji pěkně
Kepis

Jessie
Příspěvky: 1
Registrován: úte 16. kvě 2023 8:04:52

Re: Outback - servisní prohlídka

Příspěvek od Jessie »

Dobrý den,drywall contractor near me

pokud máte zájem zachovat si platnost garance na váš Subaru Outback B7, je obvykle nutné dodržovat specifické podmínky servisních prohlídek u autorizovaného servisu.
Pokud během servisní prohlídky objeví autorizovaný servis nějaké opravy nebo závady, je důležité je provést nebo nechat provést u autorizovaného servisu. Neoprávněnými úpravami můžete ztratit nárok na garanci.

Je vhodné konzultovat konkrétní podmínky s autorizovaným servisem Subaru v České republice, abyste se ujistil, že dodržujete všechny potřebné kroky pro zachování garance na váš předváděcí vůz Subaru Outback B7.

Odpovědět